صفحات

Loading...

۱۳۹۱ اردیبهشت ۱۶, شنبه

محکومیت اعدام هوشنگ رضایی زندانی کردا
ینجانب امید دانا با ایشان نزدیک به ده ماه همبندی بودم و برایم جالب است خبر ایشان را باند مافیا خبری به هیچ عنوان کار نمی کرد تا اینکه من حدود 4 ماه پیش نخستین خبر را در ارتباط با ایشان در سایت امید فردا کار کردم اما هیچ نهادی توجه به خبر من نکرد تا اینکه ایشان به زندان رجایی شهر کرج منتقل شدند  حکم اعدام گرفتند و خوشبختانه سایت هرانا خبر ایشان را کار کردند. به امید روزی که کمی به فکر زندانیان گمنام باشیم و طلسم باند مافیای خبری را بشکنیم تا زندانیان گمنام حقشان خورده نشود .
متن خبر کار شده برای هوشنگ رضایی زندانی محکوم به اعدام

هوشنگ رضایی، زندانی سیاسی که اخیرا از بند ۳۵۰ زندان اوین به زندان رجایی شهر کرج منتقل شده است از سوی شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران به مرگ محکوم شد.

 این زندانی سیاسی که در اوایل سال ۱۳۸۹ در غرب کشور بازداشت شد پس از بازداشت به بند ۲۰۹ زندان اوین در تهران منتقل شده بود. هوشنگ رضایی پس از محاکمه چند دقیقه‌ای از سوی قاضی مقیسه در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب به اتهام محاربه از طریق ارتباط و همکاری با حرب کومله به اعدام محکوم شد.

این حکم به صورت شفاهی در طی روزهای اخیر به وی در زندان رجایی شهر کرج ابلاغ شده است.
این زندانی سیاسی در طول دو سال گذشته از ملاقات حضوری و دسترسی به وکیل جهت پیگیری پرونده خود محروم بوده است و پدر و مادر این زندانی نیز به دلیل کهولت سن و زندگی در شهرستان قادر به ملاقات هفتگی با وی نیستند.

هوشنگ رضایی از ناحیه دهان و دندان دچار ناراحتی است اما مسئولین بهداری در زندان اوین با گذشت بیش از دو سال از زمان بازداشت وی از درمان وی خودداری کردند.

گفتنی است به همراه این زندانی سعید رضایی پسر عموی وی نیز به جرم مخفی کردن او بازداشت و به یکسال حبس محکوم شده است، نامبرده هم اکنون در بند ۳۵۰ زندان اوین تحمل حبس می‌کند. اینجانب امید دانا با ایشان نزدیک به ده ماه همبندی بودم و برایم جالب است خبر ایشان را باند مافیا خبری به هیچ عنوان کار نمی کرد تا اینکه من حدود 4 ماه پیش نخستین خبر را در ارتباط با ایشان در سایت امید فردا کار کردم

گزارش : امید دانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دیدگاه شما :