صفحات

Loading...

۱۳۹۱ تیر ۵, دوشنبه

حمایت از آزادی بیان در راستای حوادث سی خرداد استکهلم
سلام، من لادن هستم،از ساله ۲۰۰۹ بعد از انتخابات وارد صحنه مخالفت با جمهوری اسلامی در استکهلم شدم، خیلیا منو میشناسن،حالا چه به اسم یا به چهره،فعالیت زیادی در عرصه پناهندگی داشتم،هر کاری که از دستم بر اومده و حتا بیشتر انجام دادم و باعث افتخاره که یه ایرانی‌ هستم و خودمو مبارز می‌دونم.
به نظر دشمن همهٔ ما یک چیز و یون جمهوری اسلامی،ما اینو فراموش کردیم و داریم دعوای عکس و عقیده سیاسی و پرچم می‌کنیم و این فقط دشمنمونو خوشحال می‌کنه!!!!! ما باید یاد بگیریم که کنار هم با اتحاد با عقاید متفاوت وایستیم و به هم احترام بذاریم و فکوسمون تنها سرکوبی دشمنمون باشه،دعوا رو برای بعد بذاریممن مخالف کامل پادشاهی و سلطنت و شاه و شاه بعضی‌ هستم، من به آزادی و برابری ایمان دارم ولی‌ کمونیست نیستم،به نظر من لقب اکتسابیه اگه دکتر باشی‌ براش زحمت کشیدی و بهتر زندگی‌ میکنی‌(نوش جونت)ولی‌ اگه شاهزاده شدن هم زحمت کشیدن داشت و عدم براش زحمت می‌کشید،اونم قبول داشتم، به هر حل خواستم بدونید که من اگه بخوام از امید دانا حمایت کنم به دلیل حمایت از حق و نه افکار و عقاید سیاسی.
به نظر من تمرین دموکراسی کردن از الان کنار هم واستادن با عقاید مختلف شروع می‌شه، در ضمن اینجا سوئد و هر کس میتونه عکس هر شخصیت سیاسی رو که بهش اعتقاد داره رو به دست بگیره، حالا رضا پهلوی باشه یا منصور حکمت یا مارکس یا رجوی یا هرکس دیگه، من نوی حق ندارم چون به یون عکس یا شخص اعتقاد ندارم کار به دعوا و مرافعه بکشونم،ایییییییییییییی بابااااا از ماست که بر ماست
من در جلسه‌ای بودم که امید دانا در یون جلسه از طرف * آدمهای بزرگ شهر و رهبران سیاسی شهر* که نمیدونم کی‌ هستن تهدید شد، که آقا جان یا کس کوزتو جم میکنی‌ و از ………. معذرت خواهی‌ میکنی‌ و یا نه تنها از صحنه سیاسی بلکه از شهر استکهلم محو خواهی‌ شد، ما این کارو قبلان با بچه پر روهأی مثل تو کردیم و بازم خواهیم کرد!!!!!!!!
تهدید از طرف مافیای سیاسی استکهلم هاهاهاها…. متاسفم متاسفم‌ای وای بر ما :(
من لادن به عنوانه یک ایرانی‌ وطن‌دوست و حامی‌ حق پشت امید دانا هستسم حتا اگه کار به تهدید فیزیکی‌ بکشه
زنده با د ایران، زنده با د آزادی، زنده با د سکولاریسم، زنده با د برابری، مرگ بر اصل ولایت فقیه، مرگ بر جمهوری اسلامی، زنده با د مردم ایران
نگارنده: لادن تفریشی

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دیدگاه شما :