صفحات

۱۳۹۰ اسفند ۱۴, یکشنبه

تهدید دکتر نادر بابایی زندانی سیاسی به تبعید در جنوب کشور


تهدید دکتر نادر بابایی زندانی سیاسی  به تبعید در جنوب کشور

دیروز شنبه 13 اسپندماه دکتر نادر بابایی فعال ملی گرای و زندانی سیاسی رجایی شهرکرج از سوی دادیار ناظر بر زندان تهدید به تبعید در جنوب کشور شد.

nader-babaee-نادر بابایی
nader-babaee-نادر بابایی
طبق گزارشات رسیده به سایت پارس دیلی نیوز دیروز زندانی سیاسی دکتر نادر بابایی زیدی را به طور ناگهانی از زندان رجایی شهر کرج به اجرای احکام زندان اوین تهران منتقل کردند و پس از چند ساعت بلاتکلیفی در محوطه زندان در هوای سرد زمستانی ایشان را به نزد دادیار ناضر بر زندان آقای خدابخشی برده و ایشان اقدام به تهدید دکتر نادر بابایی کرده اند.
گزارش های رسیده حاکی از آن دارد آقای خدابخشی برای مقاومت دکتر نادر بابایی و پایبندی ایشان به باورهایشان در زندان ایشان را تهدید کرده اند تا به زودی به جنوب کشور تبعد کنند و در پاسخ ایشان مبنی بروضعیت وخیم جسمانی و پزشکی سکوت کرده و به جمله ((به ما مربوط نمیشود )) بسنده نمودند .

دکتر نادر بابایی جانباز 45 درصد جبهه جنگ میباشند و با مشکلات عدیده ای روبرو میباشند و در حال حاضر پای چپ ایشان بابت عدم توجه مسئولین زندان به وضعیت پزشکی ایشان در حال از کار افتادن و فلج شدن میباشد و تا کنون درخواست دکتر نادر بابایی را برای درمان ایشان در خارج از زندان مسئولین و قوه قضاییه نپذیرفته اند.
قابل به ذکر است پیش از این دکتر نادر بابایی در زندان اوین دوران محکومیت خویش را میگذراند و در حکم ایشان که از سوی شعبه 26 دادگاه انقلاب از سوی قاضی پیرعباس صادر شده است تبعیدی وجود ندارد و ایشان هم اکنون به صورت غیرقانونی در زندان رجایی شهر کرج بسر میکنند.

گزارش امید دانا

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

دیدگاه شما :